Müşteri Hizmetleri +90 850 644 8215

Hakkımızda

1995 yılından beri Web Tasarım ve Hosting alanlarında sektörde faaliyet göstermekteyiz.

Şirketimiz; Web Tasarım, Web Hosting, Android, iOS, Php ve MySQL ile web tabanlı yazılım, Kurumsal Kimlik, e-katalog, Google Adwords reklamcılığı, Facebook ve Instagram reklamcılığı, grafik ve logo tasarım, whiteboard Animasyon, Tanıtım filmi, Seslendirme, İnternet reklamcılığı, alanlarında faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz bugün bulunduğu konum itibariyle sorumluluk ve yükümlülüklerinin bilincindedir. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiği tüm projeleri büyük başarılar göstererek sonuçlandırabilmektedir.

Şirketimiz Kendine özgü projelerle de İnternet teki yerini almayı başarmış ve devamlı kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir. Geleceğin en hızlı gelişmekte olan teknoloji ağı internet, bizler için bir tutku olarak başlamıştır.

Hedefimiz Ülkemizi kendine özgü projelerle Dünya çapında temsil ve öncülük etmek için elinden geleni yapmak ve firmamızı sektöründe ilk sıralara yerleştirmek tir.

Şirketimiz, Adana Ticaret Odasına : 72067 sicil no ile kayıtlıdır.

Yer Sağlayıcılığı (Web Hosting) Hizmeti için T.C. Telekominikasyon İletişim Başkanlığına kayıtlı, ve T.İ.B. den aldığımız yetki belgemizle ülkemizde web site barındırma hizmetlerini resmi ve kayıtlı olarak sunmaktayız.

Aramıza katılmak ister misiniz?

Yetenekli, Photoshop ve illustrator programlarını çok iyi kullanan, HTML5 ve diğer teknolojiler hakkında bilgili ve interaktif projelerde kullanmak için yenilikleri takip eden, ince detaylara dikkat eden, farklı tasarım stillerinde iyi olan, iyi iletişim kurabilen, takım içinde akıcı bir şekilde çalışma yeteneğine sahip olan, verilen işin baştan sona sorumluluğunu alabilen, projeye değer katacak yaratıcı fikirler üretebilen takım arkadaşları arıyoruz.

Ticari ve Finansal Bilgiler

Ticari Ünvan : IQ Bilişim ve İnternet Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi.

Ticaret Sicil No : Adana/72067

iQ Digital Müşteri Hizmetleri +90 850 644 8215