Garanti ve İade

15 Gün Geri Ödeme Garantisi;


Geri Ödeme İle İlgili Hususlar: Müşterilerimiz hiç bir neden göstermeksizin hosting hesaplarında yıllık hesap başlangıç tarihlerinden itibaren 15 gün içerisinde ücret iade talebinde bulunabilirler. Geri ödeme işlemlerinde yapılan ödemenin %10'u (havale/eft ücreti, kredi kart komisyon ücreti vb. giderler) kesilerek iade yapılır. Geri ödemeler sadece hosting hizmetleri için geçerlidir. SSL ve Domain kayıtları yıllık yapılıp iptalleri söz konusu olmadığı için geri ödeme garantisi içinde değillerdir. Eğer satın almış olduğunuz hizmetiniz içinde hosting, domain ve SSL var ise iade yapılırken domain kayıt ücreti ile SSL ücreti ile havale ve kredi kartı komisyonu için %10'u ödemiş olduğunuz tutardan kesilip iade yapılacaktır. Ödeme Merkezinden yapılan Web Tasarım, Google Seo, gibi işlemler için iş bitimi alınan ücretlerde ise iade söz konusu değildir, iş bitiminde müşteri işi onaylayıp sonrasında ödemesini yapmalıdır.


Aylık ödeme ile alınan hizmetlerde geri ödeme söz konusu değildir. Sadece yıllık ücreti ödenmiş ve hesap başlangıç tarihinden 15 günden fazla süre geçmemiş olan müşterilere geri ödeme yapılabilir. Hesap başlangıç tarihinden 15 günden fazla süre geçmiş olan müşterilere geri ödeme yapılmaz. Ancak hesaplarını devredebilirler ve bu sorumluluk tamamen kendilerine aittir. Geri iade işlemi için müşterilerin bu isteklerini kendi hesap bilgileri ile birlikte bize mail ile bildirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak ücret iadesinin yapılmasını istediği Banka Hesap detaylarınıda bu maille bize göndermeleri gerekmektedir.


İade için gerekli bilgiler: Eğer iade yapılması istenen banka hesabı ise; Banka Adı, İli, Şubesi, Hesap No, Hesap Sahibi bilgileri,


Geri iade işlemi bizim tarafımızdan onaylandıktan sonra takribi en geç 15 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

iQ Digital Müşteri Hizmetleri +90 850 644 8215